KTV

Witam! Poza solidną oceną stanu technicznego
rur i kanałów, profesjonalnie doradzimy
w zakresie metod likwidowania niedrożności.

Nasz system wideo

W jego skład wchodzi kamera z głowicą obrotową i pomiarem spadków. System przeznaczony jest do kontroli stanu technicznego instalacji o przekroju rur od 150 do 500 mm.

 

System wideoPozwala on na szybkie wykrycie i rejestrację obrazów przeszkód, zatorów, pęknięć, nielegalnych przyłączy oraz innych uszkodzeń powstałych w rurach wodociągowych, kanalizacyjnych, deszczowych itp. bez względu na ich przekrój.

Budowa wózka samojezdnego i głowicy wizyjnej pozwala na ich użycie w warunkach całkowitego zalania wodą oraz przy przemieszczeniu wzajemnym rur (pionowym i poziomym) nie większym niż 15% ich średnicy.

System umożliwia nakładanie na zapisywany i wyświetlany na monitorze obraz, opisów pozwalających na szybką identyfikację badanego obszaru wraz z jednoczesnym zapisem odległości (metry) przebytej przez kamerę oraz procentowe nachylenie badanego odcinka kanału. Archiwizacja wykonanej wideoinspekcji realizowana jest na dysku HD i płytach DVD, co znacznie ułatwia ich przechowywanie i katalogowanie, a szerokie rozpowszechnienie standardu DVD pozwala na natychmiastowe udostępnienie kopii klientowi, zaraz po wykonaniu zleconych prac.

 

Podstawowe parametry techniczne kamery:

Standard video: PAL (kolor) 480 linii TV
Oświetlenie: Diody super jasne o sile 100 Lm
Obiektyw-kąt widzenia: 110 stopni
Dopuszczalna średnica rur: 150 - 500mm
Standardowa długość kabla: 150m
Obudowa kamery: Wodoszczelna
Zapis: na dysku HD oraz płycie DVD 4,7 GB

 

Masz pytania? czekamy

Inspekcje prowadzimy na terenie całego kraju